Účast na maškarní merendě byla rekordní

Datum: 11.2.2010
V sobotu 6. února 2010 se přišlo do lánské sokolovny bavit 130 dětských i dospělých návštěvníků v maskách! Výdělek pro Domeček činí skvělých 11.321,- Kč.

Letošní merenda byla v pořadí již 3., kterou naše sdružení pořádalo. Tradičně merendu pořádáme v masopustní době a současně je to i oslava narozenin Klubu pro rodiče a děti - Domečku, který provozujeme 3x týdně v prostorách galerie v 1. patře lánské sokolovny.

Letošní merenda nás překvapila největší účastí masek, přišlo bezmála 130 dětských i dospělých návštěvníků a v lánské sokolovně ze všech vyzařovala dobrá nálada a chuť se příjemně bavit. Děti soutěžily s klauny o sladké ceny a rodiče a kamarádi je povzbuzovali v jejich vzájemném zápolení. Do závěrečného klání s obručí se pustily i odvážní dospělí.

Letošní výdělek ze vstupného, občerstvení, maškarního salónu činí skvělých 11.321,- Kč a sdružení jej použije na provoz Domečku. V maškarní šatně se dále vybrala částka 1.092,-, kterou jsme se rozhodli podpořit sbírku "Na pomoc faře", která byla vyhlášena v prosinci 2009 a částku věnovali Římskokatolické farnosti v Novém Strašecí, která lánskou faru v Zámecké ulici vlastní. Darovaná částka bude použita na opravu farního plotu.

Děkujeme všem dobrovolným pomocníkům, baráčníkům a členům sdružením, kteří pomáhali s přípravou merendy i během ní.  Díky všem, kteří jste se přišli bavit a podpořit dobrou věc.

Fotogalerii z maškarní merendy najdete v letošních akcích.

Drastilová Jana
Martina Hořejší