Klub pro rodiče a děti - Domeček


Klub pro rodiče a děti - Domeček není jen místo, kde si děti mohou společně hrát a rodiče povídat. Je to místo pro setkávání a výměnu zkušeností a nápadů. Nabízí také výukový, sportovní a výtvarný program pro rodiče s dětmi, těhotné ženy a celé rodiny. Domeček je celoročně otevřený návštěvníkům všech generací i návštěvníkům z jiných obcí v našem okolí.

Aktivity projektu „Klub pro rodiče a děti – Domeček" jsou podpořeny z dotačního programu Rodina 2020 MPSV.

Projekt je zaměřen na poskytování služeb prevence sociálního vyloučení pro rodiče pečující o děti.


KDE NÁS NAJDETE

Domeček najdete v prostorách sokolovny TJ Sokol Lány na Masarykově náměstí č.p. 217 v Lánech. Budova sokolovny se nachází proti Obecnímu úřadu v Lánech cca 100 m od autobusové zastávky. Do budovy je upravený vstup pro kočárky a je zde dostatek místa pro parkování kočárků. Pokud k nám pojedete autem, je možné pohodlně zaparkovat u obecního úřadu. Do Lán je dobré autobusové spojení z Kladna i z Rakovníka a Nového Strašecí - využijte vyhledání autobusového spoje prostřednictvím www.idos.cz.

OTEVÍRACÍ DOBA

Není třeba se dopředu objednávat. Je nutné mít s sebou přezůvky (pro děti i doprovod).

úterý středa čtvrtek
09.00 - 12.00 09.00 - 12.00 09.00 - 12.00
14.00 - 17.00 14.00 - 17.00 ---

VSTUPNÉ

Zaplacením vstupného přispíváte na chod Domečku.

Herna pro všechny

  • jednorázový vstup - 30,- Kč
  • permanentka na 12 vstupů s platností 4 měsíce - 300,- Kč (bonus - pravidelné aktivity za ½ ceny)

Pravidelné aktivity

  • výtvarné dovádění, pohybové dopoledne, zpívánkové dopoledne – 20 Kč (aktivity jsou součástí herny a je třeba současně uhradit i vstup do herny)

Narozeninová oslava

Připravujete narozeninovou oslavu se spoustou kamarádů? Máte malý byt nebo jen nechcete po malých rošťácích uklízet celý dům? Oslavte narozeniny v Domečku.

SLEVY

Uspořádejte besedu na zajímavé a užitečné téma - mateřství, výchova dětí, výživa a další. Naučte naše návštěvníky zajímavému řemeslu. Získáte od nás 3 volné vstupy do Domečku zdarma.

Staňte se součástí našeho aktivního pracovního týmu a návštěvy v Domečku budete mít zdarma (nevztahuje se na kurzy a kroužky).

Stálou slevu 50% na návštěvu herny a pravidelné aktivity mají členové občanského sdružení Naše Lány (nevztahuje se na kurzy a kroužky). Pokud máte zájem využívat této slevy, staňte se členem sdružení, rádi Vás mezi sebou uvítáme. Váš roční členský příspěvek bude převeden pro potřeby Domečku. Více informací o členství ve sdružení najdete zde.