Víkendový workshop na téma Posilování rodičovských kompetencí přirozeným respektem

Datum: 20.6.2015
v sobotu 20. června 2015 od 9:00 do 12:00 hodin. Zájemce o akci prosíme o přihlášení se na emailu sdruzeni@lany.cz nebo telefonu 724 265 092 Jana Drastilová. Vstup je pro všechny účastníky ZDARMA.

Srdečně Vás zveme do Domečku na víkendový workshop na téma
Posilování rodičovských kompetencí přirozeným respektem.


Workshop vám pomůže především pochopit funkce (místa, role) otce a matky v rodině, postavení dětí v rodině
a mezivztahové linie. Také budeme zkoumat termín „závislost" a co všechno se za ním skrývá. Budeme si povídat o „závislostech" tak trochu z jiné stránky, protože závislost není jen záležitostí alkoholiků, narkomanů nebo kuřáků. Závislost můžete mít (mimo jiné) i na svém partnerovi nebo na svých dětech.


To, co člověk potřebuje v dětství, je skutečná láska, alespoň jednoho člověka v rodině a to proto, aby se dokázal začlenit do společnosti a vycházel s lidmi. Aby se naučil vážit si života a vážit si sám sebe. Když malému dítěti neuspokojíme základní sociální potřeby, je téměř jisté, že později vznikne nějaký druh závislosti.


Přijďte strávit sobotní dopoledne trochu netradičně. Udělejte si čas na sebe a na svůj nejdůležitější úkol – být dobrým rodičem.


Workshop povede přednášející paní Zuzana Bláhová, certifikovaný terapeut metody One Brain (9 stupňů).
Akci zaštiťuje MatRion - Regenerační studio Martina Rounová, Nové Strašecí.

Zájemce o akci prosíme o přihlášení se na emailu sdruzeni@lany.cz nebo telefonu 724 265 092 Jana Drastilová. Vstup je pro všechny účastníky ZDARMA.

Aktivity projektu Domeček – Klub pro rodiče a děti jsou podpořeny z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV.