BESEDA ON-LINE ZDARMA s rodinnou poradkyní Mgr. Zuzanou Hanákovou

Datum: 6.5.2020
Téma Předcházení konfliktům v rodině od 16:00 do 18:00 hodin.


Milé maminky, rádi bychom vás touto cestou pozvali na netradiční ON-LINE setkání lánského Domečku. Besedování na téma PŘEDCHÁZENÍ KONFLIKTŮM V RODINĚ se uskuteční ve středu 6. května a budeme on-line od 16:00 hodin do 18:00 hodin. Společný čas ve virtuálním prostoru vnímám jako příležitost se na chvíli potkat sama se sebou, s ostatními maminkami, které v jiných domácnostech možná prožívají podobný příběh jako vy. Prostor k odpočinku od dětí, které v čase setkání pošlete ideálně s tatínky na procházku. 

Průběh "besedování" jsme přizpůsobily aktuální situaci, takže se můžete těšit na: Sdílení toho, co zrovna je potřeba "dostat ven", aneb Jak se v čase koronavirovém mám? Prostor na dotazy a odpovědi v oblasti vztahů a komunikace v rodině: co aktuálně řeším, trápí mě, nebo jen chci posdílet. Pokud zbyde prostor, čekají na vás tipy ... jak se nezbláznit a předcházet zbytečným konfliktním situacím, ke kterým nemáme díky intenzitě spolu-bytí daleko. 

Moc se na vás těšíme! Zuzka a Janina  

Důležité informace: Budeme on-line prostřednictvím aplikace Join ZOOM Meeting (dostupné na PC, tabletu i mobilu). Prosíme vás o nainstalování základní verze aplikace Join ZOOM Meeting (bezplatná verze) na vaše zařízení dříve, než začne naše setkání. Aplikace nevyžaduje registraci, pouze si zvolíte uživatelské jméno. Připojíte se proklikem na odkaz, který vám zašleme v emailové pozvánce. Případně zkopírováním ID Meeting čísla z emailové pozvánky do otevřeného ZOOMu.  Máte-li zájem setkat se společně ve virtuálním světě, napište nám e-mail na adresu sdruzeni@lany.cz a v týdnu před setkáním obdržíte emailovou pozvánku i s pomocným návodem, jak ZOOM instalovat, pokud by to bylo třeba.