Vydařený 7. Lánský den plný her

Datum: 3.6.2012
proběhl v neděli 3. června na dětském hřišti. Přes nepříznivou předpověď počasí a krátký déšť krátce po zahájení se na dětském hřišti sešlo téměř 600 dětských a dospělých návštěvníků. Společně s organizátory se postaraly o příjemnou atmosféru.

Výtěžek z akce je krásných 15.810,90 Kč. Peníze uhradí pronájem mobilní toalety na dětském hřišti do konce letošního září.

Hlavní pořadatelem Dne plného her bylo občanské sdružení Naše Lány, partnery Obec Lány, Dobrovolní hasiči TGM Lány, Modeláři Lány a okolí, Vlastenecko dobročinný spolek baráčníků Lány - Vašírov, TJ Sokol Lány, Sportovní stáj Vašírov.

Z reakcí spokojených návštěvníkům si dovolíme předložit jednu za všechny:

Tak jsem včera s dětmi navštívila Váš dětský den. A chci Vám to pochválit. Tak pěkný dětský den jsem doposud nezažila, bylo moc, moc pěkný. A hlavně vaše ceny nám udělali velikou radost. Moc vám děkuji za pozvání a doufám že příští rok opět budete pořádat dětský den, na který opět rádi přijedeme. :-)
Jana Bláhová, Slaný


Připojujeme odkaz na bohatou fotogalerii z dětského dne https://picasaweb.google.com/107823565071687607061/2012LanskyDenPlnyHerVerejne.

Děkujeme návštěvníkům, sponzorům, partnerům, dobrovolným pomocníkům, že jste nám pomohli připravit a zajistit hezký den pro děti.

OS Naše Lány