Zveme Vás na 9. ročník Lánských letních slavností

Datum: 18.6.2012
již 23. června 2012 do hotelu Classic, Křivoklátská 18. Čeká na vás pestrý program, živý dixieland kapely Brass Band, šermířská vystoupení, soutěže pro děti, klaun, šéfkuchařovy speciality a originální tombola o ceny s hlavní výhrou proměny účesu a líčení.

Letošní 9. ročník Lánských letních slavností chystá pro návštěvníky vedle tradičních částí programu i řadu novinek.

Organizátoři připravili pro děti velký dětský park, který kromě Stavováclavské nafukovací tvrze nabídne i Putování Lánskými letními slavnostmi. Děti budou měřit svou šikovnost při hře s míčem nebo pukem na branku, ověřovat své vědomosti o Lánech a okolí, vyzkouší si práci s pravou keramickou hlínou nebo si vyrobí sádrový obrázek. Pokud úspěšně doputují dětským parkem čeká na ně odměna v podobě diplomu a drobného dárku.

Další novinkou slavností je Tombola o 20 hodnotných cen. Na nejvyšší příčce čeká na 2 výherce možnost proměny účesu a líčení z rukou kadeřnických a kosmetických odborníků. Na seznamu cen jsou dále originální vyřezávané ozdoby z ovoce nebo zeleniny od carvingového mistra Michala Cominardiho, poukaz na večeři v restauraci Classic Lány, poukaz na bowling do hotelu Classic Lány, jízda koňským povozem, poukaz na míchané nápoje během večerní taneční zábavy, poukaz na střelbu z kuše, luku, kládu od šermířské skupiny Balestra, květiny, dorty, poukaz k návštěvě na nafukovací hrad. Lístky do tomboly budou v prodeji od 10:00 hodin v hotelu Classic nejdéle do 14:00 hodiny nebo do vyprodání. Losování cen bude zahájeno ve 14:00 hodin v atriu hotelu Classic.

A na co se můžete dále těšit?

Nezapomněli jsme na výstavu květin lánských zahrádkářů, výstavu výtvarných prací lánských a vašírovských dětí, šermířská vystoupení - tentokrát skupiny Balestra, děti se mohou těšit na klauna Roberta, svést se budete moci koňským povozem, zavítá mezi nás účastník Grand Prix na ledové dráze Jan Klatovský se svým speciálně upraveným motocyklem na ledovou dráhu, šéfkuchař připravuje speciality na grilu a na staročeském jarmarku najdete jistě mnoho zajímavého a inspirativního.

Zaškrtněte si datum 23. června 2012 ve svém kalendáři a přijďte se bavit na Lánské letní slavnosti do hotelu Classic!

Martina Hořejší
koordinátorka Lánských letních slavností