Burzy dětského oblečení, botiček a hraček

Kategorie: Ostatní
Kdy se koná: Návoz věcí na prodej neděle 13. října od 18 do 19 hodin a v pondělí 14. října od 15 do 16 hodin. Prodej ve středu 16. října 2019 od 9:00 až 12:00 hodin. Výdej věcí a peněz čtvrtek 17. října od 8 do 9 hodin.
Počet osob ve skupině: bez omezení
Cena: Z prodaných věcí účtujeme poplatek 10% pro Domeček. Za vstup na burzu uhradíte samostatné vstupné 20,Kč. Z vybraných poplatků a vstupného hradíme pronájem prostor pro burzu, zbývající výdělek je určen pro provoz Domečku. Vrácené věci a peníze si zkontrolujte podle přiloženého seznamu ihned. Na pozdější reklamace nemůžeme brát ohled. Děkujeme za pochopení.
Koordinátor: Bližší informace k burze dětského oblečení Vám poskytne Andrea Klimešová na e-mailu .
Ke stažení:
Burza - štítky (PDF 64,7 kB)

Podzimní burza oblečení, hraček a botiček se koná 16. října 2019 od 9:00 až 12:00 hodin.

Pořádáme 2x  ročně burzu podzimního/zimního a jarního/letního oblečení, hraček a botiček.

Do burzy přijímáme pouze sezónní dětské oblečení, které bude zachovalé, vyprané a vyžehlené ve velikostech 56 až XS a S. Maximální počet oděvů je 40
ks. Dětské botičky v maximálním počtu 2 páry. Hračky max. 5 ks. Všechno zboží pro prodej bude zkontrolováno podle připraveného seznamu při převzetí
věcí do burzy. Všechno zboží pro prodej bude zkontrolováno podle připraveného seznamu (přineste 1x originál + 1x kopie) při převzetí věcí do burzy.

Nová čísla: zájemci kontaktujte Andreu Klimešovou, andrejkaklimesova@seznam.cz nebo na telefon 604 894 402.

Doma označte každou nabízenou věc cedulkou, kterou přišpendlíte! Jednotné cedulky jsou ke stažení zde nebo si je můžete vyzvednout vytištěné v Domečku.

K nabízeným věcem připravte seznam ve dvojím vyhotovení, který bude obsahovat všechny údaje z identifikačních cedulek a popis nabízené věci. Seznam je ke stažení zde nebo si ho opět můžete vyzvednout vytištěný v Domečku.

Oblečení do burzy noste přímo do Domečku v uvedeném termínu! Neprodané věci, které nebudete chtít nazpět, budou předány do Dětského domova v Kladně a na Stochově, Azylového domu v Kladně nebo jiného obdobného zařízení. Tašky, ve kterých věci do burzy přinesete, si odnesete domů. Při výdeji si tašky opět
přinesete (předejdeme tím zbytečným nedorozuměním o vlastnictví tašek/přepravek). Nevyzvednuté věci a peníze propadají ve prospěch Domečku.

Z prodaných věcí účtujeme poplatek 10 % pro Domeček. Za vstup na burzu uhradíte samostatné vstupné 20,- Kč. Z vybraných poplatků a vstupného hradíme pronájem prostor pro burzu, zbývající výdělek je určen pro provoz Domečku.

Burza probíhá v přízemí lánské sokolovny.