Právní poradenství pro rodiny - civilní právo tj. občanské a obchodní právo

Kategorie: Besedy, přednášky a poradenství
Kdy se koná: Koná se dle aktuálního programu Domečku nebo dle individuální domluvy s konzultantem/poradcem.
Počet hodin: 1
Cena: Poradenství je poskytováno ZDARMA. Aktivita je podpořena z dotačního programu Rodina 2021 poskytovaného MPSV. Z dotace jsou hrazeny 3 hodiny poradenství.
Koordinátor: Mgr. Kristýna Spalová
Právnička
absolventka Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Filozofické fakulty Univerzity v Pardubicích. Maminka dvou chlapečků.
Ke stažení:
Leták - poradenství 2021 (PDF 132 kB)
Leták - poradenství 2021 (PNG 195 kB)

Se zkušenou advokátkou se můžete poradit o všem, co se týká civilního práva, tj. občanského a obchodního práva, včetně rodinného práva, dědictví a závazků. Případně doporučíme odborníky, kteří se na danou oblast specializují např. trestní nebo správní právo.

Konzultace probíhají individuálně, diskrétně, za zavřenými dveřmi v klubovně Domečku. Všichni konzultanti jsou ze zákona vázáni mlčenlivostí! Po dobu poradenství zajišťujeme hlídání Vašich dětí v herně Domečku zdarma.

Na první návštěvu je třeba se domluvit předem.  Po domluvě je schůzka možná jindy a jinde. Poradenství je poskytováno ZDARMA.

Pokud není možné se z důvodů nepříznivé epidemiologické situace osobně setkat, probíhá poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo aplikací Skype, Zoom, atd. dle individuální domluvy.

Kontakt: Mgr. Kristýna Spalová, kristyna.spalova@email.cz.